Zakład Usług Wodno-Ściekowych jest spółką komunalną zajmującą się produkcją i dostarczaniem wody pitnej oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków na terenie gminy Słubice. Oprócz kompleksowej obsługi ponad 20-tysięcznego miasta oraz 11 wsi, świadczymy również usługi odbiorcom indywidualnym oraz licznym przedsiębiorcom.

W obecnej formie spółka istnieje od 1996 roku, kiedy decyzją Rady Miejskiej w Słubicach została wyodrębniona z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Słubicach.

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną firmą, która działa na polskim rynku w branży wodno-kanalizacyjnej. Nasz zespół tworzą dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy, a także wykwalifikowana kadra kierownicza.

Dysponujemy wszechstronnym parkiem maszynowym. Stosowana przez naszą firmę nowoczesna technologia pozwala do minimum ograniczyć wszelkie uciążliwości związane z realizacją zleceń. Dzięki ciągłym inwestycjom w sprzęt, infrastrukturę oraz kapitał ludzki spółka nieustannie się rozwija i jest pozytywnie postrzegana na lokalnym rynku.

Komunikaty

ikona Podaj stan wodomierza
ikona Zgłoś awarię

Biuro Obsługi Klienta

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.
ul. Krótka 9 | 69-100 Słubice
tel. + 48 95 758 26 65 w.10
kontakt@zuws.pl | www.zuws.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 do 15.00.

Jakość wody

Aktualne taryfy

Oferty pracy

Podpisz umowę