• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Modernizacja bazy Zakładu Usług Wodno - Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach - ETAP 2

Dodano: 21-03-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu z wyłączeniem ustawy Pzp na realizację zadania pn. "Modernizacja bazy Zakładu Usług Wodno - Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach - ETAP 2" 

Czytaj więcej >

Modernizacja i renowacja istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej na obszarze miasta Słubice, realizowane według Warunków Kontraktowych FIDIC (czerwony) - INFORMACJA Nr 02 - autokorekta SIWZ IDW.

Dodano: 21-03-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z INFORMACJĄ Nr 02 - autokorekta SIWZ IDW zauważonych przez Zamawiającego pomysłek pisarskich w SIWZ IDW w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane pn. "Wykonanie modernizacji i renowacji istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej na obszarze miasta Słubice" realizowanego według Warunków Kontraktowych FIDIC (czerwony)

Czytaj więcej >

Modernizacja i renowacja istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej na obszarze miasta Słubice, realizowane według Warunków Kontraktowych FIDIC (czerwony) - INFORMACJA 1 - wyjaśnienia nr 01 do SIWZ 

Dodano: 21-03-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z Informacją Nr 01 - wyjaśnieniami nr 01 w związku z zapytaniami złożonymi postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane pn. "Wykonanie modernizacji i renowacji istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej na obszarze miasta Słubice" realizowanego według Warunków Kontraktowych FIDIC (czerwony)

Czytaj więcej >

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty 

Dodano: 20-03-2018

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego zatytułowanego "Woda i ja - czyli jak nie marnować wody", zorganizowanego przez słubickie wodociągi! Nadesłano na niego ponad trzydzieści prac. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce AKTUALNOŚCI/KOMUNIKATY.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1500.
Kasa czynna jest w godzinach od 715 do 1430.

tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Skorzystaj z formularza kontaktowego