zuws.pl Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach
Aktualności
Projekt POIiŚ 2014-2020
O firmie
Woda
Kanalizacja
ISO
Projekty unijne
Usługi
Pomoc
Kontakt
20170608092229logo_fe_infrastruktura_i_srodowisko_rgb-1.jpg Ruszyły prace w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp.z o.o. w Słubicach rozpoczął w maju realizację największego projektu w historii spółki, związanego z gospodarowaniem systemem wodno-kanalizacyjnym. Pod hasłem „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” zostanie zrealizowana inwestycja, której koszt wynosi ponad 68 milionów złotych, z czego 35 milionów złotych zostanie sfinansowane w ramach funduszy unijnych. Fundusz Spójności - Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, oś priorytetowa II „Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu” – Działanie 2.3 „ Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”.

Więcej w Zakładce Projekt POIiŚ 2014-2020 
20160928182456pik_awaria.jpg W związku z awarią na sieci wodociągowej w miejscowości Kunowice, informujemy, iż w ciągu ulic Srebrnej, Diamentowej, Brylantowej oraz przylegających nastąpi znaczne obniżenie ciśnienia wody, niezbędne do usunięcia awarii. Planowany termin przywrócenia prawidłowych parametrów pracy sieci wodociągowej nastąpi w dniu dzisiejszym, tj. środa do godziny 21:00. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.
Informujemy, że w miejscowości Słubice w ciągu ulicy Witosa doszło do awarii na sieci wodociągowej, w związku z czym w obrębie ulic Witosa i Nocznickiego nastąpi znaczne obniżenie ciśnienia wody, niezbędne do usunięcia awarii. Planujemy do godziny 15:00 przywrócić prawidłowe parametry sieci wodociągowej. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.
Informujemy, że w miejscowości Świecko doszło do awarii na sieci wodociągowej, w związku z czym na terenie miejscowości Świecko, Rybocice, Kunice oraz TTOC Świecko nastapi znaczne obniżenie ciśnienia wody, niezbędne do usunięcia awarii.
Informujemy, że w ciągu ulicy Żeromskiego w Słubicach doszło do awarii na sieci wodociągowej, w związku z czym na terenie Osiedla Słowiańskiego oraz ulicy Żeromskiego nastąpi znaczne obniżenie ciśnienia wody, niezbędne do usunięcia awarii.

Planowany czas usunięcia awarii: godz. 16.00.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
| strona: 1/2 |   Kolejne »
  
Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach | ul. Krótka 9 | 69-100 Słubice | tel/fax: 0048 95 758 2665  | Zuws.pl | kontakt@zuws.pl

^ Przejdź do góry strony