zuws.pl Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach
Aktualności
Projekt POIiŚ 2014-2020
O firmie
Woda
Kanalizacja
ISO
Projekty unijne
Usługi
Pomoc
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta

Witamy w internetowym Biurze Obsługi Klienta - stworzonym w celu szybszej i sprawniejszej obsługi oraz ułatwienia naszym Klientom dostępu do podstawowych informacji w zakresie świadczonych przez nas usług. Tutaj mogą Państwo, bez konieczności wizyty w siedzibie firmie, zapoznać się z wymogami dotyczącymi zawierania umów, potrzebnej dokumentacji czy też załatwiania koniecznych formalności.


W poszczególnych działach po lewej stronie znajdują się odpowiednie informacje. Dodatkowo w dziale "Pliki do pobrania" znajdą Państwo zgromadzone w jednym miejscu wszystkie niezbędne formularze, wnioski, wzory umów, jak również dokumenty prawne takie jak regulamin, ustawy itd.


Przede wszystkim zachęcamy do korzystania z internetowego systemu podawania odczytów stanu wodomierzy. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli Państwu na przesyłanie poprzez sieć internetową informacji o stanie licznika oraz kontrolowanie historii odczytów. Więcej informacji o samym systemie oraz o tym jak z niego korzystać znajduje się w dziale "Pomoc".

  
Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach | ul. Krótka 9 | 69-100 Słubice | tel/fax: 0048 95 758 2665  | Zuws.pl | kontakt@zuws.pl

^ Przejdź do góry strony