• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Uroczyste podsumowanie projektu pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice"

Dodano: 10-09-2021

Przez ostatnie cztery lata w słubickich wodociągach wiele się działo za sprawą realizacji projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej – Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. 31 sierpnia 2021 roku projekt został zakończony. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Projekt pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice" dobiegł końca

Dodano: 06-09-2021

Największy w historii miasta projekt, który objął modernizację sieci wodno-kanalizacyjnej, został zakończony. Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Spójności - w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”, oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Nowe samochody do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej już pracują w Słubicach

Dodano: 04-06-2020

Dwa nowoczesne samochody usprawnią bieżącą obsługę systemu wodno-ściekowego. Samochód do diagnostyki sieci wodociągowej i inspekcji tv kanalizacji oraz specjalistyczny samochód do czyszczenia sieci kanalizacyjnej zostały zakupione w ramach realizowanego przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych w Słubicach projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” współfinansowanego z funduszy unijnych. Pojazdy zostały wyposażone w nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

 

Czytaj więcej >

Co? Gdzie? Kiedy? Czyli kilka słów o remoncie słubickich wodociągów

Dodano: 20-05-2020

Modernizacja słubickich wodociągów to jedno z zadań realizowanych w ramach  projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Obejmuje ono modernizację 8 km sieci wodociągowej na terenie miasta, w tym większość w jego centrum. Inwestycja jest na ukończeniu, głównemu wykonawcy robót, firmie Gorem Sp. z o.o. z Gdańska, pozostało  do ukończenia zadania około 10%. Koszt modernizacji sieci wodociągowej to ponad 7 mln złotych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego