• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Uroczyste podsumowanie projektu pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice"

Dodano: 10-09-2021

Przez ostatnie cztery lata w słubickich wodociągach wiele się działo za sprawą realizacji projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” współfinansowanego z budżetu Unii Europejskiej – Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. 31 sierpnia 2021 roku projekt został zakończony. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Projekt pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice" dobiegł końca

Dodano: 06-09-2021

Największy w historii miasta projekt, który objął modernizację sieci wodno-kanalizacyjnej, został zakończony. Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Spójności - w ramach działania 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”, oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Trwają prace na sieci kanalizacji sanitarnej na ul. Wojska Polskiego w Słubicach 

Dodano: 25-05-2021

Informujemy, że w ramach projektu pn.: "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” prowadzony jest ostatni etap prac związanych z modernizacją sieci kanalizacyjnej. Obecnie trwa czyszczenie i renowacja przyłączy kanalizacyjnych. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców. Prace na sieci kanalizacji sanitarnej, wykonywane w dniach od 26.04.2021 do 15.06.2021 roku, obejmują ulicę Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Piską do skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Zbliżamy się do końca realizacji projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice"

Dodano: 29-04-2021

Dobiega końca remont i uszczelnianie 21,5 kilometrów kanalizacji sanitarnej. Renowacja rurociągu była prowadzona na 45 słubickich ulicach. Wymieniono 670 przyłączy kanalizacyjnych oraz ponad pół tysiąca studni kanalizacyjnych. Dodatkowo 10 przepompowni ścieków objęto nowoczesnym systemem monitoringu i zdalnego sterowania, a 5 studni kanalizacyjnych na terenie Słubic wyposażono w specjalny system informujący o przepełnieniu kanału w sytuacjach awaryjnych. To zadanie jest ostatnim etapem realizacji projektu współfinansowanego z funduszy unijnych pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego