• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Oferty pracy

Zatrudnimy elektryka automatyka

Dodano: 01-07-2022

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach zatrudni na stanowisku elektryk automatyk. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Praca dla majstra sieci wodno-kanalizacyjnych

Dodano: 01-07-2022

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach rekrutuje na stanowisko: majster sieci wod – kan. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Dołącz do naszego zespołu! Szukamy elektryka i majstra

Dodano: 29-10-2021

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach poszukuje kandydatów na stanowisko: MAJSTER SIECI WOD-KAN I ELEKTRYK AUTOMATYK. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Oferta pracy - elektryk automatyk!

Dodano: 28-06-2021

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, do naszego zespołu w Słubicach poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektryk automatyk. Miejsce zatrudnienia: Dział Techniczno – Eksploatacyjny ZUWŚ Sp. z o.o. Miejsce pracy: miasto i gmina Słubice. Na oferty czekamy do 30 lipca 2021 roku. Więcej informacji znajduje się w zakładace Aktualności/ Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego