• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

Uwaga! Awaria wodociągu w Nowym Lubuszu

Dodano: 30-03-2022

Informujemy, że w środę 30 marca 2022 r. doszło do awarii sieci wodociągowej w Nowym Lubuszu. W związku z tym wystąpiła przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz oraz części os. Krasińskiego w Słubicach. Na miejscu trwają już prace naprawcze. Przywrócenie dostaw wody planowane jest około godz. 13.00. Jest to jednak termin orientacyjny ze względu na lokalizację awarii i zakres robót. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić obniżenie jej ciśnienia i zmiana barwy. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej >

Awaria na ul. Rzepińskiej - czasowe wstrzymanie dostaw wody dla części mieszkańców Słubic

Dodano: 28-02-2022

Aktualizacja godz. 16.20 - awaria została usunięta, przywrócono dostawy wody.

Informujemy, że w poniedziałek (28.02.2022 r.) wystąpiła awaria na sieci wodociągowej na ul. Rzepińskiej w Słubicach. W związku z tym w godzinach popołudniowych konieczne było wstrzymanie dostaw wody dla części mieszkańców miasta. Dotyczy to budynków przy ulicach: Folwarcznej, Sportowej, Rzepińskiej, Nocznickiego, Witosa i Konstytucji 3 Maja. W związku z prowadzeniem prac naprawczych możliwe jest również okresowe obniżenie ciśnienia wody dla pozostałych mieszkańców miasta. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

W związku z awarią wodociągu czasowo zamknięty został fragment ulicy Rzepińskiej w Słubicach

Dodano: 28-02-2022

Informujemy, że w związku z awarią, do której doszło na sieci wodociągowej przy ul. Rzepińskiej przejazd samochodami na odcinku ul. Rzepińskiej, od skrzyżowania z ul. Nocznickiego do skrzyżowania z ul. Folwarczną, do godz. 17.00 nie będzie możliwy. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Komunikat dla mieszkańców Starych Biskupic, Nowych Biskupic i Drzecina

Dodano: 21-02-2022

Aktualizacja z dnia 23.02.2022 r. - awaria sieci energetycznej usunięta. SUW w Starych Biskupicach ponownie zasilana jest bezpośrednio z sieci energetycznej. Dostawy wody odbywają się bez zakłóceń.

Informujemy, że nadal Stacja Uzdatniania Wody w Starych Biskupicach jest zasilana przy wykorzystaniu mobilnego agregatu prądotwórczego. Ze względów technicznych i eksploatacyjnych agregat zostanie w porze nocnej na kilka godzin wyłączony. Przerwa planowana jest od 23.00 do 6.00. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego