• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

Awaria wodociągu na ul. Żeromskiego w Słubicach

Dodano: 28-06-2022

Aktualizacja godz. 10.50

Awaria wodociągu na ul. Żeromskiego w Słubicach została usunięta. Przywrócono dostawy wody. Przyczyną awarii było pęknięcie kielicha na łączeniu rur.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że wystąpiła awaria na sieci wodociągowej na ul. Żeromskiego w Słubicach. Pracownicy słubickich wodociągów od rana pracują na miejscu zdarzenia, ze względu na zakres i charakter prac m.in. przygotowanie wykopu, w tym usunięcie części asfaltu oraz naprawę uszkodzonego fragmentu rurociągu, możliwe jest okresowe wstrzymanie dostaw wody oraz obniżenie ciśnienia wody dla mieszkańców ulic: Żeromskiego, Asnyka, os. Słowiańskiego. Może również wystąpić obniżenie ciśnienia wody w budynkach przy innych ulicach w pobliżu miejsca awarii. Utrudnienia planowane są do godziny 12.00. Serdecznie przepraszamy za uciążliwości.

Czytaj więcej >

Awaryjna wymiana hydrantu na ul. Żwirki i Wigury w Słubicach

Dodano: 21-06-2022

Informujemy, że we wtorek (21.06.2022) będą wykonywane prace na skrzyżowaniu ulic: Żwirki i Wigury oraz Paderewskiego w Słubicach, związane z awaryjną wymianą hydrantu wodociągowego. W związku z zakresem koniecznych do wykonania robót, w godzinach 11.00-13.00, może wystąpić obniżenie ciśnienia wody dla budynków przy ulicach: Paderewskiego, Żwirki i Wigury oraz Łokietka.

Przepraszamy za utrudnienia.

Czytaj więcej >

Uwaga! Przerwa w dostawie wody na ul. Piłsudskiego w Słubicach

Dodano: 01-06-2022

Informujemy, że w trakcie usuwania awarii na ul. Piłsudskiego w Słubicach konieczne okazało się wstrzymanie dostaw wody dla mieszkańców ww. ulicy. Utrudnienia związane są z wymianą hydrantu wodociągowego i potrwają w środę (01.06.2022) w godzinach 11.00-12.00. Po przywróceniu dostaw wody możliwe jest okresowe obniżenie jej ciśnienia i zmiana barwy. Serdecznie przepraszamy z niedogodności.

 

Czytaj więcej >

Uwaga! Awaria wodociągu w Nowym Lubuszu

Dodano: 30-03-2022

Informujemy, że w środę 30 marca 2022 r. doszło do awarii sieci wodociągowej w Nowym Lubuszu. W związku z tym wystąpiła przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz oraz części os. Krasińskiego w Słubicach. Na miejscu trwają już prace naprawcze. Przywrócenie dostaw wody planowane jest około godz. 13.00. Jest to jednak termin orientacyjny ze względu na lokalizację awarii i zakres robót. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić obniżenie jej ciśnienia i zmiana barwy. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego