• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

Praca dla majstra sieci wodno-kanalizacyjnych

Dodano: 01-07-2022

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach rekrutuje na stanowisko: majster sieci wod – kan. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Zatrudnimy elektryka automatyka

Dodano: 01-07-2022

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach zatrudni na stanowisku elektryk automatyk. Więcej informacji znajduje się w zakładce Oferty Pracy.

Czytaj więcej >

Awaria wodociągu na ul. Żeromskiego w Słubicach

Dodano: 28-06-2022

Aktualizacja godz. 10.50

Awaria wodociągu na ul. Żeromskiego w Słubicach została usunięta. Przywrócono dostawy wody. Przyczyną awarii było pęknięcie kielicha na łączeniu rur.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że wystąpiła awaria na sieci wodociągowej na ul. Żeromskiego w Słubicach. Pracownicy słubickich wodociągów od rana pracują na miejscu zdarzenia, ze względu na zakres i charakter prac m.in. przygotowanie wykopu, w tym usunięcie części asfaltu oraz naprawę uszkodzonego fragmentu rurociągu, możliwe jest okresowe wstrzymanie dostaw wody oraz obniżenie ciśnienia wody dla mieszkańców ulic: Żeromskiego, Asnyka, os. Słowiańskiego. Może również wystąpić obniżenie ciśnienia wody w budynkach przy innych ulicach w pobliżu miejsca awarii. Utrudnienia planowane są do godziny 12.00. Serdecznie przepraszamy za uciążliwości.

Czytaj więcej >

Upały dają się we znaki, bramki zraszające już są

Dodano: 22-06-2022

W związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami powietrza, uruchomiliśmy bramki zraszające. Urządzenia tradycyjnie zostały zamontowane w dwóch punktach w mieście: na ul. Jedności Robotniczej oraz Kochanowskiego. W zależności od potrzeb będą one uruchamiane od godzin porannych do wieczornych. Serdecznie prosimy o uszanowanie naszego wspólnego mienia i zapraszamy do korzystania z bramek zraszających.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego