• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

W słubickich wodociągach rozmawiano o realizowanym projekcie, branży wod-kan i możliwościach współfinansowania projektów z funduszy zewnętrznych

Dodano: 10-12-2019

Samorządowcy, wodociągowcy, przedsiębiorcy spotkali się dzisiaj na konferencji zorganizowanej w ramach realizowanego przez ZUWŚ Sp. z o.o. projektu pn. ”Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, który został dofinansowany z Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.

 

Czytaj więcej >

Słubickie wodociągi nagrodzone za akcję edukacyjno-ekologiczną „Skąd się bierze i gdzie znika słubicka kropla wody?”

Dodano: 20-10-2019

Bardzo miło nam poinformować, że prowadzona od 2017 roku przez naszą Spółkę edukacja ekologiczna została doceniona przez kapitułę konkursu „Głośna Woda”, organizowanego przez redakcję miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”. ZUWŚ Słubice został nagrodzony w kategorii do 30 tys. mieszkańców za promowanie edukacji wodnej jako elementu szeroko rozumianej troski o środowisko, w ciekawy i przystępny sposób. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

1 czerwca dzieciaki świętowały, a my razem z nimi

Dodano: 01-06-2019

Woda do picia, malowanie kropelki, wodna bitwa na pompki, bańki mydlane i możliwość spojrzenia na świat z fotela operatora koparki to arakcje, które przygotowaliśmy z okazji Transgranicznego Dnia Dziecka zorganizowanego przez gminę Słubice. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Zwycięzcy konkursu nagrodzeni i zadowoleni!

Dodano: 26-04-2019

Uczniowie z SP1 zwiedzili wrocławskie Afrykarium, a ich koledzy z SP w Golicach i SNOSM w Słubicach obejrzeli premierowo w słubickim kinie film „Dumbo”. To nagrody, jakie przyznano w ramach tegorocznego konkursu zatytułowanego „Chcesz czysto mieć - dbaj o kanalizacyjną sieć", który zorganizowały słubickie wodociągi. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego