• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Nowe samochody do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej już pracują w Słubicach

Dodano: 04-06-2020

Dwa nowoczesne samochody usprawnią bieżącą obsługę systemu wodno-ściekowego. Samochód do diagnostyki sieci wodociągowej i inspekcji tv kanalizacji oraz specjalistyczny samochód do czyszczenia sieci kanalizacyjnej zostały zakupione w ramach realizowanego przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych w Słubicach projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” współfinansowanego z funduszy unijnych. Pojazdy zostały wyposażone w nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

 

Czytaj więcej >

Co? Gdzie? Kiedy? Czyli kilka słów o remoncie słubickich wodociągów

Dodano: 20-05-2020

Modernizacja słubickich wodociągów to jedno z zadań realizowanych w ramach  projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Obejmuje ono modernizację 8 km sieci wodociągowej na terenie miasta, w tym większość w jego centrum. Inwestycja jest na ukończeniu, głównemu wykonawcy robót, firmie Gorem Sp. z o.o. z Gdańska, pozostało  do ukończenia zadania około 10%. Koszt modernizacji sieci wodociągowej to ponad 7 mln złotych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Zatory na sieci kanalizacyjnej? Sami możemy je ograniczać

Dodano: 15-05-2020

Co wrzucamy do naszych toalet? Niemal wszystko, co zmieści się w muszli klozetowej. Tymczasem powinien tam trafiać tylko papier toaletowy i nieczystości. Każdego dnia pojawiają się jednak również inne, bardzo szkodliwe dla systemu kanalizacyjnego i środowiska rzeczy. Co powinno trafiać do WC? Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków pracuje pełną parą

Dodano: 28-02-2020

Miejska Oczyszczalnia Ścieków w Słubicach została rozbudowana i zmodernizowana. Było to jedno z priorytetowych zadań prowadzonych przez ZUWŚ Sp. z o.o. od 2018 roku w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, które uzyskało dofinansowanie ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu” – Działanie 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty unijne. 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego