• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

W słubickich wodociągach rozmawiano o realizowanym projekcie, branży wod-kan i możliwościach współfinansowania projektów z funduszy zewnętrznych

Dodano: 10-12-2019

Samorządowcy, wodociągowcy, przedsiębiorcy spotkali się dzisiaj na konferencji zorganizowanej w ramach realizowanego przez ZUWŚ Sp. z o.o. projektu pn. ”Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, który został dofinansowany z Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.

 

Czytaj więcej >

Słubickie wodociągi nagrodzone za akcję edukacyjno-ekologiczną „Skąd się bierze i gdzie znika słubicka kropla wody?”

Dodano: 20-10-2019

Bardzo miło nam poinformować, że prowadzona od 2017 roku przez naszą Spółkę edukacja ekologiczna została doceniona przez kapitułę konkursu „Głośna Woda”, organizowanego przez redakcję miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”. ZUWŚ Słubice został nagrodzony w kategorii do 30 tys. mieszkańców za promowanie edukacji wodnej jako elementu szeroko rozumianej troski o środowisko, w ciekawy i przystępny sposób. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Wszystkie umowy w ramach realizowanego projektu unijnego pn.: "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice" już podpisane!

Dodano: 14-08-2019

Umowy z Wykonawcami wszystkich zadań realizowanych w ramach projektu unijnego zostały już podpisane. To oznacza, że oprócz już prowadzonych prac budowlanych na terenie miejskiej oczyszczalni ścieków i renowacyjnych na sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w pierwszym półroczu 2020 roku do naszej Spółki trafią dwa specjalistyczne auta. Jedno do ciśnieniowego czyszczenia sieci kanalizacji sanitarnej oraz drugie do inspekcji tv sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Dodatkowo w najbliższych miesiącach na Stacji Uzdatniania Wody i Miejskiej Oczyszczalni Ścieków zamontowane zostaną pompy ciepła, a przy przepompowniach ścieków, na terenie miasta, 10 lamp fotowoltaicznych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Informacja o wynikach postępowania ZP17/POIIS/2019

Dodano: 30-07-2019

Informujemy, że w związku z zakończeniem z wynikiem pozytywnym oceny ofert, złożonych w postępowaniu ZP17/POIIS/2019 na "Dostawę samochodu do 3,5 tony z zabudową do inspekcji TV kanalizacji oraz diagnostyki sieci wodociągowej", przekazujemy ostateczne wyniki postępowania. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Przetargi.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego