• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Przerwy w dostawach wody - z czego wynikają i jak długo potrwają?

Dodano: 20-08-2020

Od ponad roku w Słubicach, w ramach realizowanego przez ZUWŚ Sp. z o.o. projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, współfinansowanego ze środków unijnych, trwa remont miejskich wodociągów. Prace prowadzone są na funkcjonującej sieci wodociągowej, potocznie mówiąc „żywym organizmie”. Większość z nich wiąże się z koniecznością okresowego wstrzymania dostaw wody dla mieszkańców. Jak długo potrwa remont, jakich ulic dotyczy i kiedy wystąpią przerwy w dostawach wody przeczytają Państwo w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Nowe samochody do obsługi sieci wodno-kanalizacyjnej już pracują w Słubicach

Dodano: 04-06-2020

Dwa nowoczesne samochody usprawnią bieżącą obsługę systemu wodno-ściekowego. Samochód do diagnostyki sieci wodociągowej i inspekcji tv kanalizacji oraz specjalistyczny samochód do czyszczenia sieci kanalizacyjnej zostały zakupione w ramach realizowanego przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych w Słubicach projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” współfinansowanego z funduszy unijnych. Pojazdy zostały wyposażone w nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

 

Czytaj więcej >

Co? Gdzie? Kiedy? Czyli kilka słów o remoncie słubickich wodociągów

Dodano: 20-05-2020

Modernizacja słubickich wodociągów to jedno z zadań realizowanych w ramach  projektu pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Obejmuje ono modernizację 8 km sieci wodociągowej na terenie miasta, w tym większość w jego centrum. Inwestycja jest na ukończeniu, głównemu wykonawcy robót, firmie Gorem Sp. z o.o. z Gdańska, pozostało  do ukończenia zadania około 10%. Koszt modernizacji sieci wodociągowej to ponad 7 mln złotych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Zatory na sieci kanalizacyjnej? Sami możemy je ograniczać

Dodano: 15-05-2020

Co wrzucamy do naszych toalet? Niemal wszystko, co zmieści się w muszli klozetowej. Tymczasem powinien tam trafiać tylko papier toaletowy i nieczystości. Każdego dnia pojawiają się jednak również inne, bardzo szkodliwe dla systemu kanalizacyjnego i środowiska rzeczy. Co powinno trafiać do WC? Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego