• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Zmodernizowana i rozbudowana oczyszczalnia ścieków pracuje pełną parą

Dodano: 28-02-2020

Miejska Oczyszczalnia Ścieków w Słubicach została rozbudowana i zmodernizowana. Było to jedno z priorytetowych zadań prowadzonych przez ZUWŚ Sp. z o.o. od 2018 roku w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, które uzyskało dofinansowanie ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu” – Działanie 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty unijne. 

Czytaj więcej >

W słubickich wodociągach rozmawiano o realizowanym projekcie, branży wod-kan i możliwościach współfinansowania projektów z funduszy zewnętrznych

Dodano: 10-12-2019

Samorządowcy, wodociągowcy, przedsiębiorcy spotkali się dzisiaj na konferencji zorganizowanej w ramach realizowanego przez ZUWŚ Sp. z o.o. projektu pn. ”Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, który został dofinansowany z Funduszu Spójności Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia.

 

Czytaj więcej >

Słubickie wodociągi nagrodzone za akcję edukacyjno-ekologiczną „Skąd się bierze i gdzie znika słubicka kropla wody?”

Dodano: 20-10-2019

Bardzo miło nam poinformować, że prowadzona od 2017 roku przez naszą Spółkę edukacja ekologiczna została doceniona przez kapitułę konkursu „Głośna Woda”, organizowanego przez redakcję miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja”. ZUWŚ Słubice został nagrodzony w kategorii do 30 tys. mieszkańców za promowanie edukacji wodnej jako elementu szeroko rozumianej troski o środowisko, w ciekawy i przystępny sposób. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Wszystkie umowy w ramach realizowanego projektu unijnego pn.: "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice" już podpisane!

Dodano: 14-08-2019

Umowy z Wykonawcami wszystkich zadań realizowanych w ramach projektu unijnego zostały już podpisane. To oznacza, że oprócz już prowadzonych prac budowlanych na terenie miejskiej oczyszczalni ścieków i renowacyjnych na sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w pierwszym półroczu 2020 roku do naszej Spółki trafią dwa specjalistyczne auta. Jedno do ciśnieniowego czyszczenia sieci kanalizacji sanitarnej oraz drugie do inspekcji tv sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Dodatkowo w najbliższych miesiącach na Stacji Uzdatniania Wody i Miejskiej Oczyszczalni Ścieków zamontowane zostaną pompy ciepła, a przy przepompowniach ścieków, na terenie miasta, 10 lamp fotowoltaicznych. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego