• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Oferty pracy

Oferta pracy - specjalista ds. administracyjno – biurowych

Dodano: 28-02-2020

Informujemy, że rozpoczynamy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. administracyjno – biurowych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i aplikowania na ww. stanowisko. Miejsce zatrudnienia i pracy: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

Czytaj więcej >

Oferta pracy - operator Oczyszczalni Ścieków

Dodano: 25-02-2020

Informujemy, że rozpoczynamy rekrutację na stanowisko operatora Oczyszczalni Ścieków. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i aplikowania na ww. stanowisko. Miejsce zatrudnienia: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach, miejsce pracy: Oczyszczalnia Ścieków, ul. Żurawia 10, 69-100 Słubice. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Oferta pracy - operator Stacji Uzdatniania Wody

Dodano: 25-02-2020

Informujemy, że rozpoczynamy rekrutację na stanowisko operatora Stacji Uzdatniania Wody. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i aplikowania na ww. stanowisko. Miejsce zatrudnienia: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach, miejsce pracy: Stacja Uzdatniania Wody, os. Przemysłowe , 69-100 Słubice. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Oferta pracy - Specjalista ds. GIS oraz zarządzania siecią wod-kan

Dodano: 25-02-2020

Informujemy, że rozpoczynamy rekrutację na stanowisko specjalisty ds. GIS oraz zarządzania sieciami wod-kan. W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i aplikowania na ww. stanowisko. Miejsce zatrudnienia i pracy: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach p ul. Krótka 9, 69-100 Słubice. Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności. 

 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego