zuws.pl Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach
Aktualności
Projekt POIiŚ 2014-2020
O firmie
Woda
Kanalizacja
ISO
Projekty unijne
Usługi
Pomoc
Kontakt
Informacje o firmie

Zakład Usług Wodno-Ściekowych jest spółką komunalną zajmującą się produkcją i dostarczaniem wody pitnej oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków na terenie Gminy Słubice. Oprócz kompleksowej obsługi prawie 20-tysięcznego miasta oraz 11 wsi, świadczymy usługi odbiorcom indywidualnym oraz licznym przedsiębiorcom. Zakład w obecnej formie istnieje od 1996 roku kiedy to decyzją Rady Miejskiej w Słubicach wyodrębnił się z Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.


Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną firmą posiadająca dobrze wyszkolonych i doświadczonych pracowników, wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz wszechstronny park maszynowy. Stosowana przez naszą firmę nowoczesna technologia pozwala do minimum ograniczyć wszelkie uciążliwości związane z realizacją zleceń. Dzięki ciągłym inwestycjom w sprzęt, infrastrukturę oraz kapitał ludzki spółka nieustannie się rozwija i jest pozytywnie postrzegana na lokalnym rynku.

  
Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach | ul. Krótka 9 | 69-100 Słubice | tel/fax: 0048 95 758 2665  | Zuws.pl | kontakt@zuws.pl

^ Przejdź do góry strony