• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Modernizacja bazy ZUWŚ Sp. z o.o.

25-06-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach równolegle z realizacją projektu, współfinansowanego z pieniędzy unijnych, pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, prowadzi prace modernizacyjne w swojej bazie.

W tym roku do użytku został oddany nowoczesny dwukondygnacyjny obiekt biurowo-garażowy. Obecnie trwa rozbiórka budynków niespełniających standardów i niepodlegających modernizacji oraz porządkowanie i zagospodarowanie terenu. Wkrótce pojawią się m.in. elementy małej architektury i zieleni, wiaty rowerowe, a także nowe oświetlenie.

Na parterze nowego biurowca od kwietnia 2018 roku dostępna jest m.in. przestronna i nowoczesna, pozbawiona barier architektonicznych, sala obsługi klienta. Tuż obok znajduje się pomieszczenie, w którym docelowo będzie prowadzony całodobowy monitoring wszystkich naszych urządzeń wodno-kanalizacyjnych.

Na wyższej kondygnacji znajdują się pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, a także w pełni wyposażone zaplecze socjalne. W kolejnych kilkunastu miesiącach zostanie też unowocześniona baza informatyczno-telekomunikacyjna zakładu.

Tuż przy nowym budynku ZUWŚ powstała część garażowa dla pojazdów specjalistycznych, które zostaną zakupione w ramach realizowanego projektu unijnego, wybudowano również specjalną wiatę magazynową. Inwestycja, finansowana jest ze środków własnych spółki, a jej koszt wynosi ponad 3 miliony złotych.

Modernizacja bazy ZUWŚ Sp. z o.o. ma na celu podniesienie jakości oferowanych usług, ułatwienie mieszkańcom dostępu do sali obsługi klienta oraz poprawę warunków zaplecza technicznego.  

W związku z pracami remontowo-rozbiórkowymi dojazd do naszej siedziby będzie utrudniony. W zakładce AKTUALNOŚCI mogą państwo znaleźć informacje dotyczące tymczasowych zmian w ruchu.

Nowa siedziba ZUWŚ Sp.z o.o.

Prace rozbiórkowe dotychczasowego biurowca

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego