• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Przetargi

Pełnienie funkcji specjalisty ds. technologii oczyszczalni w ramach JRP dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno - ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”

Dodano: 20-12-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na pełnienie funkcji specjalisty ds. technologii oczyszczalni w ramach JRP dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno - ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Przetargi.

Czytaj więcej >

Zawiadomienie o udzieleniu zamówienia na pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. "Wykonanie modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków w Słubicach"

Dodano: 10-12-2018

Informujemy, że w dniu 6 grudnia 2018 roku została podpisana umowa na pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. "Wykonanie modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków w Słubicach". W przedmiotowym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego wybrano firmę Zachodnie Centrum Konsultingowe "Euro Invest" Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce PRZETARGI.

Czytaj więcej >

Unieważnienie postępowania na zadanie "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach"

Dodano: 28-11-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. odstępuje od udzielenia zamówienia  prowadzonego w trybie przetargu z wyłączeniem ustawy Pzp na realizację zadania pn. "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach". Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

 

Czytaj więcej >

Informacja z publicznego otwarcia ofert w postępowaniu na dostawę energii elektrycznej na potrzeby ZUWŚ Sp. z o.o.

Dodano: 27-11-2018

Zapraszamy do zapoznania się z informacją z publicznego otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu, z wyłączeniem ustawy Pzp, na realizację zadania pn. "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno - Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach".
 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Skorzystaj z formularza kontaktowego