• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Przetargi

Informacja o wynikach postępowania pn.: "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach"

Dodano: 12-05-2021

Zapraszamy do zapoznania się z INFORMACJĄ O WYNIKACH POSTĘPOWANIA  DTE/ZP02/2021 pn.: "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach", prowadzonego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 „Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

 

Czytaj więcej >

Informacja o wynikach postępowania DTE/ZP01/2021 pn.: "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach"

Dodano: 11-05-2021

Zapraszamy do zapoznania się z Informacją o wynikach postępowania DTE/ZP01/2021 pn. "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach" prowadzonego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 „Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

Czytaj więcej >

Zaproszenie do pisemnego składania ofert na "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach" w ramach postępowania DTE/ZP01/2021

Dodano: 27-04-2021

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach zaprasza do składania pisemnych ofert na "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach" w ramach postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 „Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.”. Termin składania ofert upływa 7 maja 2021 roku. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

 

 

Czytaj więcej >

Zaproszenie do pisemnego składania ofert na usługę pn. "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach" w ramach postępowania DTE/ZP02/2021

Dodano: 27-04-2021

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do pisemnego składania ofert w ramach postępowania DTE/ZP02/2021 o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 "Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o", na usługę pn. "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach". Termin składania ofert upływa 7 maja 2021 roku. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego