• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Komunikaty

Unieważnienie postępowania na zadanie "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach"

Dodano: 28-11-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. odstępuje od udzielenia zamówienia  prowadzonego w trybie przetargu z wyłączeniem ustawy Pzp na realizację zadania pn. "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach". Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

 

Czytaj więcej >

Informacja z publicznego otwarcia ofert w postępowaniu na dostawę energii elektrycznej na potrzeby ZUWŚ Sp. z o.o.

Dodano: 27-11-2018

Zapraszamy do zapoznania się z informacją z publicznego otwarcia ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu, z wyłączeniem ustawy Pzp, na realizację zadania pn. "Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Zakładu Usług Wodno - Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach".
 

Czytaj więcej >

Dodano: 16-10-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia, prowadzonego w trybie przetargu na roboty budowlane, pn.: "Remont sieci wodociągowej wraz z budową sieci wodno - kanalizacyjnej na ulicy Mieszka I i sieci wodociągowej w ulicy Konstytucji 3-go Maja w Słubicach realizowany według WARUNKÓW  KONTRAKTOWYCH FIDIC (czerwony)"

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. / fax: +48 (95) 758 2665

Skorzystaj z formularza kontaktowego