• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

Informacja o wynikach postępowania pn.: "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach"

Dodano: 12-05-2021

Zapraszamy do zapoznania się z INFORMACJĄ O WYNIKACH POSTĘPOWANIA  DTE/ZP02/2021 pn.: "Projekt budowlany sieci wodociągowej na Osiedlu Północnym w Słubicach", prowadzonego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 „Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

 

Czytaj więcej >

W dniach od 14 maja do 9 czerwca 2021 roku będzie zamknięty fragment ul. Konstytucji 3 Maja w Słubicach

Dodano: 12-05-2021

Informujemy, że w związku z prowadzonymi robotami budowlanymi w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja przepompowni ścieków przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Słubicach”, realizowanego przez firmę Smart-Instal Sp. z o.o. na zlecenie Zakładu Usług Wodno-Ściekowych, w dniach od 14 maja 2021 roku do 9 czerwca 2021 roku zostanie wyłączony z ruchu fragment ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Witosa do skrzyżowania z ul. Wilczą. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej >

Informacja o wynikach postępowania DTE/ZP01/2021 pn.: "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach"

Dodano: 11-05-2021

Zapraszamy do zapoznania się z Informacją o wynikach postępowania DTE/ZP01/2021 pn. "Załadunek, wywóz i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych po mechanicznym odwodnieniu z Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Słubicach" prowadzonego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego, zgodnie z §5 ust. 2 „Regulaminu udzielania zamówień publicznych udzielanych przez Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi.

Czytaj więcej >

Zbliżamy się do końca realizacji projektu "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice"

Dodano: 29-04-2021

Dobiega końca remont i uszczelnianie 21,5 kilometrów kanalizacji sanitarnej. Renowacja rurociągu była prowadzona na 45 słubickich ulicach. Wymieniono 670 przyłączy kanalizacyjnych oraz ponad pół tysiąca studni kanalizacyjnych. Dodatkowo 10 przepompowni ścieków objęto nowoczesnym systemem monitoringu i zdalnego sterowania, a 5 studni kanalizacyjnych na terenie Słubic wyposażono w specjalny system informujący o przepełnieniu kanału w sytuacjach awaryjnych. To zadanie jest ostatnim etapem realizacji projektu współfinansowanego z funduszy unijnych pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego